Budapesti, csatorna-közmű termékeket forgalmazó cég, 10 kerületi Keresztúri úti telephelyére, teljes munkaidős raktáros-eladó  kollégát keres az alábbiak szerint:

Feladatok:

-próbaidő ( betanulási) idő alatt párban dolgozni egy régebbi kollégával - a feladat, magánszemély és közmű cégek kiszolgálása, termék mennyiségi kiadása.

-kimenő és bejövő csatorna közmű termékek minőségi és mennyiségi ellenőrzése: a termék típusokkal web oldalunkon ismerkedhet

-készlet nyilvántartása, raktározása, rendszerezése, teherautó le és fel rakodása, kézi vagy targoncás anyagmozgatási feladatok elvégzése

-termék kiszállítása ügyfélnek munkaterületre

-általános, telephely területén elvégzendő egyéb feladatok, takarítás, raktári rend fenntartsa ,készlet nyilvántartás , gépen való PVC csőmegmunkálás ( ez utóbbi feladat akár rész munkaidőben is végezhető)

-dréncső darabolás és mértere vágás,

-geotextília méretre vágás

-postai csomagok elkészítése

-pvc cső és idom kiadás

-kpe cső kiadás

-öntöttvas közmű termékek kiadása

-raktározási feladatok, áru feltöltés

-készlet feltérképezés

-áru mozgatás logisztikázás

-vevő kiszolgálás

Elvárások:

-3 havi próbaidő alatt az anyag ismeret elsajátítása
- termékeink iránti érdeklődés, tanulási hajlam,
- előnyt élveznek ( de nem feltétel) a B vagy C gépjármű vezetői jogosítvánnyal vagy targoncakezelői jogosítvánnyal rendelkezők,
-átmeneti időre, alkalmi munkavállalóként, egyetemisták is jelentkezhetnek (pl. csőmegmunkáló gép mellett dolgozni vagy anyagkiadásban segítkezni a többi kollégának.)

-precíz, megbízható , alkamazkodni képes és csapatban dolgozó kollégát keresünk.

Bérezés:

Nettó 220000 Ft    alap fizetés kézhez, ha viszont komplexebb feladatok elvégzését is vállalja, akár több is lehet a munkabér, az egyéntől függ. Bővebb tájékoztatást telefonon adunk: 30 2079400

Munkavégzés helye:
-1106 Budapest Keresztúri út 170 , H-P: 7-16

Próbaidő 3 hónap.

Túlóra vagy hétvégi munkavégzés nincs!

Bejelentett teljes munkaidő.

Hirdetésünket ITT is láthatja:  RAKTÁROSI ÁLLÁSHIRDETÉS X KERÜLET

 Munka . állás, álláshirdetés, 10 kerület , x kerület, Munka Keresztúri út, állás hirdetés Budapest azonnali kezdéssel, állás kereskedelemben, raktárosi állás, raktárosi munka, eladó

terra alkalmazottak

terra metal kft telephely

kellemes ünnepeket

Megközelítés

Budapesten, a Keresztúri út 170 alatt, keress egy beton elemes kerítést, fölötte nagy TERRA METAL felirattal. (Örs Vezér térről, 67 busszal, Díszítő üzem megállótól 100 méterre.)

TERRA METAL KFT.

1106 Budapest, Keresztúri út 170.
Nyitvatartás: Hétfő - Péntek: 07:00-16:00
T: +36-30-2079400
E-mail: szaboistvan[kukac]terrametal[pont]hu

Kapcsolat